Blog

vítejte na mém

Blogu

Věřím, že zde najdete vše co Vás zajímá o nemovitostech! Pokud budete mít k něčemu dotaz neváhejte se na mě obrátit. Hezké čtení!

Nezačínejte s prodejem nemovitosti dříve, než zjistíte všechny vaše možnosti!

Pokud řešíte prodej nemovitosti, ať už z jakéhokoliv důvodu, vždy máte 2 možnosti, jak nemovitost prodat. Ráda bych vám teď obě možnosti jednoduše popsala. Čtete prosím až do konce!

První možností je to, že se rozhodnete prodávat nemovitost sami, druhou možností je, že se rozhodnete prodávat s realitním makléřem. Jako realitní makléřka pracuji již od r. 2012 a na základě mých zkušeností bych vám zde ráda pomohla hlavně s tím, na co si dát pozor!

Jak probíhá dědictví a jak vám mohu pomoci jako realitní makléřka! 

Dědictví nemovitosti je proces, který může být pro mnoho lidí složnitý a nejasný. V tomot článku se podíváme na to, jak celý proces probíhá, co je k tomu potřeba, a jak vám jako zkušená realitní makléřka mohu pomoci. 

Když zemře někdo, kdo vlastní nemovitost, může být třeba řešit dědictví této nemovitosti. Nejběžnější způsob, jak toto probíhá, je prostřednictvím dědického řízení. 

Kdy je vhodná doba na prodej nemovitosti!

Prodej nemovitosti je důležitý krok, který vyžaduje pečlivé plánování a strategii. Jednou z klíčových otázek, kterou si lidé kladou, je: Kdy je vhodná doba na prodej mé nemovitosti?

Jak získat orientační cenu vaší nemovitosti!

Mnoho lidí se zajímá o hodnotu svého majetku, ať už jde o dům, byt nebo pozemek. Ale jak získat odhad hodnoty, aniž byste museli kontaktovat profesionálního odhadce?

Proč jsou doporučení klientů nezbytná!

Realitní makléři hrají klíčovou roli při prodeji a nákupu nemovitostí. V konkurenčním prostředí je důvěra a reputace pro makléře neocenitelná.

Prodej bytu - otázky kupujících!

A protože se zřejmě právě chystáte prodat byt, měli by jste být také připraveni na otázky, na které se vás kupující budou během prohlídky bytu ptát!

Prodej domu - otázky kupujících!

A protože se zřejmě právě chystáte prodat dům, měli by jste být také připraveni na otázky, na které e vás kupující budou během prohlídky domu ptát!

Prodat nebo neprodat?

Vytvořila jsem pro Vás jednoduchý test, pro určení toho zda je pro Vás aktuálně výhodnější nemovitost prodat nebo neprodat, případně raději dočasně pronajmout?! 

 

Jak zjistit cenu nemovitosti?

Proč je důležité znát správnou cenu nemovitosti při prodeji. A jak postupuji při oceňování nemovitosti?! Odpověď najdete v článku. 

Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím? Díl 1.

Takže, jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím? Na základě hned dvou kritérií, tomu prvnímu se budu věnovat právě v tomto článku a říkám mu…

Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím? Díl 2.

Věděli jste, že nekupujeme vždy jen očima? Ale, že často nakupujeme i emocemi! Přečtěte si další kritérium podle, kterého se také vaše nemovitost může zalíbit kupujícím a říkám mu…

Jak prodat nemovitost!

Přemýšlíte o prodeji nemovitosti? Nejste si něčím jisti? Máte nějaké otázky a nevíte koho se nejlépe zeptat? Zkuste začít tímto průvodcem, věřít že v něm najdete spoustu odpovědí na to co hledáte – také ke stažení. 

Jak prodat nemovitost s hypotékou?

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Článek, který Vás bude určitě zajímat! 

Vůbec není nutné mít obavy kvůli prodeji nebo koupi nemovitosti s hypotékou.

3 nejčastější otázky na makléře

Nejčastější otázky pro realitního makléře. Otázky, na které realitní makléř nejčastěji odpovídá. Proč vlastně majitelé nemovitosti nechtějí spolupráci s realitní kanceláři. Čeho se nejvíce obávají.

Koupujeme dům!

Kupujete rodinný dům?? Gratuluji k rozhodnutí 🙂 V tomto článku najdete otázky, na které Vám doporučuji se během prohlídky určitě zeptat!!

Kupujeme byt!

Kupujete byt?? Gratuluji k rozhodnutí 🙂 V tomto článku najdete otázky, na které Vám doporučuji se během prohlídky určitě zeptat!!

Výhody prodeje s RK!

Přemýšlíte ješte stále nad tím, jestli je vůbec dobré prodávat nemovitost s realitním makléřem. Nebo je lepší prodávat sami bez RK. V tomto článku snad najdete přesnou odpověď.

Koupit nebo pronajmout?

Koupit nebo pronajmout? První otázka, kterou si musíte položit! Vytvořila jsem pro Vás jednoduchý test, pro určení toho, zda je pro Vás aktuálně vhodnější nemovitost koupit nebo pronajmout?

5 tipů, jak koupit nemovitost!

V tomto článku najdete vše co by Vás mělo zajímat ještě dříve než začnete hledat nemovitost. Zjistěte více už nyní a ušetřete si čas děláním zbytečných chyb.

3 nejčastější chyby při prodeji bez RK

Jak se zbytečně vyhnout ztátě peněz. Jak mít jistotu toho, že jsme skutečně nemovitost správně prodali. Nechceme udělat něco špatně. Pokud přemýšlíte podobně, tento článek je přímo pro Vás!