Návod - jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím

Návod – Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím?! Díl 1.

Návod – Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím? Tento článek je prvním ze dvou, které bych na toto téma ráda napsala. Tak až si jej přečtete určitě si nezapomeňte přečíst také pokračování 😊

Možná jste nikdy sami nemovitost nekupovali? Možná vás ani nenapadne, co vlastně kupujícího na nemovitosti zaujme?! Podle čeho se vlastně rozhoduje?!

Takže, jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím? Na základě hned dvou kritérií, tomu prvnímu se budu věnovat právě v tomto článku a říkám mu…

Na první pohled!

V dnešní době je toto velmi důležité. Častěji a častěji se právě rozhodujeme pouze podle toho, jak se nám na první pohled daná věc (nebo klidně i člověk) zamlouvá. To mi určitě dáte za pravdu?!

Není se čemu divit. V dnešní době jsem neustále vystaveni různým reklamám, upraveným výlohám, jsme obklopení krásnými věcmi na pohled všude kam přijdeme. A často je toto vše připraveno profesionálními stylisty nebo reklamními společnostmi tak, aby se nám to samozřejmě líbilo co nejvíce. 

A proto to není jinak i s nemovitostmi. Dříve stačilo mít nemovitost uklizenou a to bylo vše. Dnes i zájemci o koupi nemovitostí chtějí kupovat něco co se jim bude také na první pohled líbit! 

Máte to stejně? Nebo Vám na tom až tak nezáleží? Odpověď můžete napsat přímo do komentářů!

To znamená, že i jako prodávající by jste na to měli myslet. Samozřejmě můžete hledat inspirace různě kolem sebe , využít třeba i různých fotografií na internetu a pokud je to děláno chytře a úsporně rozhodně to nemovitosti pomůže. 

Ale pozor!!! Vyvarujte se zbytečného utrácení peněz do drahých dekorací, nebo úprav. Kupující je ne vždy stejně ocení 😊

Na co se tedy doporučuji zaměřit já? Co vám pomůže k tomu na první pohled zaujmout? 

Návod – Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím?! A nebude Vás to zároveň stát spoustu peněž!

Rostliny – v každém květinářství nebo prodejně zaměřené tímto směrem najdete spoustu naaranžovaných rostlin v hezkých květináčích nebo košících. Takže pořiďte pár těchto kousků a rozmístěte je po nemovitosti. Stačí do každé místnosti jednu rostlinu. Předpokládám, že i nějaké rostliny máte ( ne ty uschlé apod… ty se nepočítají, ty rovnou vyhoďte). Doplňte pouze ty místnosti, kde žádné zelené rostliny nejsou.

Obrazy – hezký obraz nebo obrázek vytvoří v místnosti úplně jinou atmosféru. Ale pozor rozhodně tím nemyslím, rodinné fotografie. Ty doporučuji naopak vyměnit za obrázky, které seženete v každé prodejně pro domácnost, kutilství apod.. To hlavně proto, aby nemovitost vypadala útulněji. 

Světla – úplně jednoduché, ale zároveň to nejdůležitější. Vyměňte ve všech světlech žárovky, tak, aby svítili. A to proto, že až se budou kupující procházet nemovitostí je důležité, aby všude světla svítila. Říkám vám není nic horšího, než když při prohlídce nemovitosti chcete kupujícím ukázat místnost, kde ani nerozsvítíte světlo!

Výmalba – tady nemám na mysli, to aby jste ihned malovali celý dům.  To bych vám ani nedoporučovala. Zaměřte se pouze na části domu, kde jste už dlouho nemalovali, kde jsou na stěnách fleky nebo jste zde měli nějaký obraz a stále tam zůstává viditelné místo, kde obraz visel. 

Upravený nábytek – opět mám na mysli pouze menší úpravy, ne kupovat nový nábytek. Upravte všechny polštáře, které máte rozmístěny, upravte jídelní stůl, zasuňte židle, zbytečnosti, které nemusíte mít na kuchyňské lince odstraňte. Tak, aby jste získali uspořádaný a čistý prostor. 

Tak a je to, toto je takový základ pro případ, že chcete na první pohled pomoci své nemovitosti k prodeji a zároveň nemusíte utrácet spoustu peněz. Nemusíte samozřejmě dělat všechno z toho, stačí se řídit alespoň něčím. Určitě se pak také budete cítit lépe, při prohlídkách nemovitostí, protože se kupujícím bude líbit co vidí…

Pokud jste rozhodnuti pro prodej nemovitosti, chcete ušetřit svůj čas a také získat při prodeji co nejvíce peněz ráda vám pomůžu. Jsem tady pro vás kdykoliv na tel.: 728 199 743

Napadá vás nějaký další jednoduchý tip pro majitele nemovitosti? Určitě budu ráda pokud se s námi podělíte v komentářích, pomůže to tak i ostatním. 

Ještě jeden tip 😊 zde si můžete stáhnout jednoduchý formulář, díky kterému budete vědět, jak nemovitost připravit třeba na focení nemovitosti nebo také před prohlídkami. 

Stahujte zde:  https://blankalemonova.cz/tipy-foceni-nemovitosti/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *