Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti

Zařídím za vás každý krok, který bude nutný k prodeji vaší nemovitosti. Svým klientům vždy garantuji prodej nemovitosti. Protože vím , že kombinace mých znalostí, zkušeností a marketingových nástrojů zajistí prodej vašeho domu a zároveň si budete také jisti prodejem za co nejvyšší možnou cenu.

Internetový marketing: Dostupný 24 hodin denně!

Můj marketingový systém dovoluje mít všechny informace dostupné klientům 24 hodin denně, tak aby se potencionálním kupujícím dostalo okamžité a přesné odpovědi. Z mé inzerce dostanou zájemci o koupi okamžité odpovědi na všechny jejich dotazy ohledně nabízené nemovitosti. Díky automatickému odesílání nabídek dostane každý kupující v mé databázi okamžitě nabídku každé nové nemovitosti na prodej.

Inzerce

Ihned jakmile se domluvíme na spolupráci při prodeji nemovitosti, začnu nabízet nemovitosti nejen poptávajícím, ale zároveň ji začnu inzerovat jako novinku na všech placených i neplacených realitních serverech. Tak, abychom oslovili co nejvíce zájemců o koupi. Pamatujte, že cena vaší nemovitosti je závislá od toho, jak dobrá je inzerce.

Cena nemovitosti

Máte zájem znát cenu nemovitosti. Kontaktujte mě, je to zdarma.

Před nastavením prodejní ceny je nutné porovnat nemovitost s aktuálními nabídkami na trhu a také s nemovitosti, které byli v posledních měsících prodány v dané lokalitě.

Pomůžu vám nastavit tržní cenu nemovitosti. A také správnou strategii prodeje vaší nemovitosti.

Zajímá vás jak prodat nemovitost za 28 dnů:

https://blankalemonova.cz/prodej-nemovitosti-za-28-dnu/