Chyby při prodeji nemovitosti

3 nejčastější chyby při prodeji nemovitosti bez RK

3 nejčastější chyby při prodeji nemovitosti bez RK.

Prodáváte nemovitost? Víte, že pro úspěšný prodej nemovitosti s maximálním ziskem je nastavení ceny to nejdůležitější? Dále prezentace nemovitosti a také počet oslovených zájemců rozhoduje o tom, zda si budete jisti, že jste prodali nejlepší nabídce! 
Nedělejte tyto chyby:

1.Špatně nastavená kupní cena

Nejprve je třeba zjistit aktuální tržní hodnotu nemovitosti a podle uvážení následně zvolit nejvhodnější cenovou strategii. Správné nastavení prodejní ceny je při prodeji nemovitosti to nejdůležitější. Zbytečně nenavyšujte cenu, pomůžete tak prodat ostatní nemovitosti, ne tu vaši.

2.Prezentace nemovitosti 

Dalším důležitým krokem je prezentace nemovitosti, tím se myslí fotografie, půdorys nemovitosti případně videoprohlídka. Fotografie musí zaujmout, musí se líbit, už dobře zpracovaná prezentace dokáže nemovitost prodat. Foťte za slunečného počasí, ukliďte zbytečnosti, které na fotografiích být nemusí. Nefoťte členy rodiny!!!

3.Inzerce nemovitosti

Pokud chcete nemovitost skutečně prodat za co nejvíce je nutné oslovit také co největší počet zájemců. Nestačí inzerovat nemovitost na 5-ti serverech nebo někdy i méně a jen čekat na telefon (budou Vám stejně volat jen realitní kanceláře). Při prodeji je potřeba být aktivnější inzerce je jen jedna část (mějte alespoň 10 inzertních serverů), oslovte Vaše blízké okolí, aby všichni věděli že je nemovitost na prodej, případně označte nemovitost plachtou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *