Koupit nemovitost

Koupit nemovitost

Podívejte se na mou aktuální nabídku nemovitostí 

Zde si můžete prohlédnout mou aktuální nabídku nemovitostí:

https://www.dumrealit.cz/lemonova/nemovitosti

Když kupujete nemovitost stojíte před mnoha rozhodnutími, které je nutné udělat. Výběr lokality, vhodného typu nemovitosti, rozhodnout se pro tu nejvýhodnější hypotéku. A to je jen na začátek. Jakmile začnete opravdu hledat, bude nutná také trpělivost.

První krok

Jako první než začnete hledat nemovitost zeptejte se sami sebe. Jak dlouho chcete v nemovitosti bydlet? Jaké důležité parametry by nemovitost měla mít? Snažte se oddělit co opravdu potřebujete od toho co jen momentálně chcete, ale nakonec pro vás nebude tak důležité! Přemýšlejte o okolí domu, jak daleko to budete mít do zaměstnání. A hlavně zvažte co vám dovolují finanční možnosti. Nekupujte nemovitost, která vás finančně hodně zatíží.

Financování

Na to navazuje hned další krok a to způsob platby za nemovitost. Většina z nám, ať z větší části nebo z menší využije hypotéky nebo stavebního spoření. Před tím, než začnete s hledáním nemovitosti poraďte se s finančním poradcem o vašich možnostech. V této době, kdy je velmi málo nemovitostí a často musíte reagovat velmi rychle se vám to vyplatí.

Výběr nemovitosti

Teď máte vše co potřebujete. Víte přesně jakou nemovitost chcete a také jaké máte finanční možnosti.

Pokud možno spojte se přímo s realitním makléřem, kterého si vyberete, aby vám s hledáním pomohl. Zároveň si, ale také nemovitost vyhledávejte sami. Díky tomu, že jste se na to předem připravili to bude pro vás zábava a určitě se budete brzy stěhovat.

Kontakt

Blanka Lemonová 

CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Tel.: +420 728 199 743

E-mail: info@blankalemonova.cz

Makléř se vzdělává a je členem 
Realitní komory a akademie ČR

Více o mně zde: https://blankalemonova.cz/pro-me-klienty/