Návod - jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím

Návod – Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím?! Díl 2.

Návod – Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím. Tento článek je druhým pokračováním k prvnímu dílu na toto téma. Ještě jste nečetli 1. díl? Určitě se k němu nezapomeňte vrátit 😊

Věděli jste, že nekupujeme vždy jen očima? Ale, že často nakupujeme i emocemi! 

Pro některé je důležité, aby se v dané věci dobře cítili!! Pro některé je zase důležité, aby věděli, že v očích ostatních vypadají s danou věcí lépe!! Ano, i takto to funguje při nakupování a to čehokoliv. 

A proto se v tomto článku zaměřuji na další kritérium podle, kterého se také vaše nemovitost může zalíbit kupujícím a říkám mu… 

Na první pocit!

Pamatujte, lidé nekupují pouze na základě rozumného přemýšlení, ale velmi často také na základě pocitu a proto je to další důležitá věc, na kterou při prodeji nemovitosti nesmíte zapomenout!

Co tím tedy přesně myslím je to, že všichni máme nashromážděno spoustu zbytečných věcí, které stejně už nebudeme nikdy potřebovat. A proto se začněte zbavovat těchto zbytečností co nejdříve. Pokud v nemovitosti stále žijete a víte, že se budete stěhovat uvidíte, jak vám toto pomůže. Nikdo nechce stěhovat zbytečnosti do nového domu nebo bytu. Říkám vám, že ještě budete rádi, že jste s tím začali postupně a brzy. 

Pokud v nemovitosti nežije a je plná věcí, začněte postupně vystěhovávat vše, co s největší pravděpodobností stejně vyhodíte. Stejně k tomu vystěhování dojde, alespoň toho pak nebudete mít tolik najednou. Začněte s drobnostmi, které jsou ve skříních, na policích nebo třeba ve sklepě. Až na konec nechejte nábytek, ten vám zatím může sloužit k tomu, aby jste vytvořili útulnější domov – ale bez zbytečných drobných věcí. Viz 1. díl tohoto návodu: 

A to , protože na kupující přeplněné nemovitosti věcmi nepůsobí příliš dobře. A hlavně mají svoji představu o tom, jak jejich nemovitost má vypadat a pokud vidí přeplněné místnosti věcmi, hůř se jim tato představa stává skutečností. 

Tak až budete přemýšlet před prodejem, čím začít?! Začněte právně tímto JARNÍM ÚKLIDEM 😊

Návod – Jak se vaše nemovitost zalíbí kupujícím?! Máte nějaké další dotazy k tomuto tématu? Napište dotaz přímo do komentářů!

Protože pamatujte pokud bude nemovitost pro kupujícího splňovat jejich kritéria ( cena, lokalita, dispozice), bude se už jen rozhodovat na základě pocitu, který v dané nemovitosti mají. 

Tohle všechno děláte proto, aby jste kupujícím nejen zpříjemnili prohlídku nemovitosti, ale také zvýšili možnost, že se jim právě vaše nemovitost zalíbí nejvíce. 

Tak až budete rozhodnuti pro prodej nemovitosti, budete chtít ušetřit svůj čas a také získat při prodeji co nejvíce peněz ráda vám pomůžu. Jsem tady pro vás kdykoliv na tel.: 728 199 743

Ještě jeden tip 😊 zde si můžete stáhnout jednoduchý formulář, díky kterému budete vědět, jak nemovitost připravit třeba na focení nemovitosti nebo také před prohlídkami. 

Stahujte zde: https://blankalemonova.cz/tipy-foceni-nemovitosti/

Máte nějaké další dotazy k tomuto tématu? Napište dotaz přímo do komentářů!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *