Doporučení

Doporučení

Doporučení

Názory klientů na spoluprácí při prodeji nebo koupi nemovitosti!

"Chtěli bychom moc poděkovat paní Lemonové za veškerou pomoc a ochotu při koupi rodinného domu. Ve všem nám vyšla vstříc, poradila, pomohla. Domluva byla naprosto bezproblémová a profesionální. S jejími službami jsme byli velice spokojeni. Určitě doporučujeme dalším klientům!"
Dvořáčkovi
manželé
5/5
"Naprostá spokojenost, paní Lemonová se postarala o všechno potřebné i něco navíc a jednání s ní bylo velmi příjemné, doporučuji všem!"
p. Ryba
5/5
"Vaše služby byly na jedničku- profesionalita, rychlé jednání, spolehlivost, ochota. Byli jsme velmi spokojeni a budeme Vás doporučovat."
Petra a Robert
5/5
"Paní Lemonovou můžu maximálně doporučit. Profesionální, ochotná, mila. Vše proběhlo v pořádku."
M. Blatný
5/5
"Děkujeme za všechno co jste pro nás udělala a slibuji, že vaše dobré jméno budu šířit na potkání, protože jsme byli opravdu moc spokojeni."
H. Rožnovská
5/5
"Děkujeme za velmi profesionální přístup k prodeji domu našich rodičů"
H. Hegerová
5/5
"Milá paní Lemonová, děkuji za dokončení prodeje. Jsme moc rádi, že jsme dostali tip právě na vás. Po celou dobu prodeje jsme viděli jaký profesionál jste, na čem jsme se domluvili, to platilo, všechno jste za nás zařídila, o všechno jste se postarala. I když to byl chvilkama adrenalin, neztratila jste hlavu. Ještě jednou děkujeme, přejeme hodně pracovních úspěchů! Určitě vás budeme doporučovat a pokud bysme v budoucnu něco potřebovali koupit nebo prodat rádi se vám ozveme. Ať se vám daří"
Jiří a Jitka Balátovi
5/5
"Nákup nemovitosti pro mě byl strašákem. Představa jednání, přípravy smluv, podkadů, přepisů, daní a celé administrativy mě děsila. Všechny starosti se, ale díky perfektní práci paní Lemonové rozplynuly a zůstala jen radost z mojí nové chaty. Naprosto vynikající práce a přístup! Paní Lemonová mi vše okamžitě a přesně vysvětlila, sama vše vyřídila a přitom byla pokaždé milá a vstřícná. Díky moc a hodně dalších spokojených zákazníků!"
p. Dvořák
5/5
"Paní Lemonová si získala mou důvěru díky svému profesionálnímu a vstřícnému přístupu. Proces prodeje a koupě bytu jsem v minulosti již absolvoval a ve srovnání s předchozímmi zkušenostmi proběhla transakce v režii paní Lemonové velmi hladce. Pozitivem je také členství realitní kanceláře Dumrealit.cz v Realitní komoře ČR, což zaručuje dodržení profesních standardů."
Filip H., Hodonín
5/5
"Paní Lemonová mi zprostředkovávala koupi bytu v Hodoníně. Veškerý servis (prohlídka bytu, zpracování rezervační i kupní smlouvy, předání bytu) zprostředkovaný paní makléřkou byl z mého úhlu pohledu bezchybný. V průběhu celého procesu jsem byl velmi dobře informován. Věděl jsem, jaká je aktuální situace a jaké kroky jsou před námi. Jelikož nejsem místní, bylo pro mě velkou úlevou, že se paní makléřka postarala o celou záležitost bezchybně sama (mnoho věci zpracovala i nad rámec!).
Nutno zmínit ochotu a pozitivní přístup vůči klientovi z její strany.
Byt jsem prostřednictvím paní Lemonové také pronajal a i zde mi byl poskytnut bezchybný servis od A do Z.
Z výše uvedených důvodů můžu paní makléřku jen doporučit a určitě se budu těšit na další spolupráci."

Matěj Řehánek
5/5
"Moc děkujeme za pomoc s prodejem bytu. Spolupráci s Vámi můžeme jedině doporučit. Kromě řešení standartních věci, které by realitní makléř měl zajistit, nám paní Lemonová pomohl vyřešit i další věci okolo, které bychom sami řešili poměrně komplikovaně. Kvalitní práce!"
Ing. R. Maňák
5/5
"Mockrát Vám děkujeme za spolupráci s prodejem bytu. Prodej proběhl velmi rychle a profesionálně a perfektně jste nás o všem informovala. S takovým jednáním jsem se ze strany realitního makléře ještě nesetkala.⁠ Ještě jednou Vám mockrát děkujeme.⁠ Pokud budeme ještě v budoucnu potřebovat pomoc při prodeji nebo nákupu nemovitosti určitě se velmi rádi na Vás obrátíme a také Vás popřípadě doporučíme všem známým i neznámým 😉⁠ ⁠ Přejeme hodně takových pracovních úspěchů⁠ S pozdravem⁠ Bystřická s rodinou"​ ⁠
p. Bystřická
5/5
Po zkušenostech s mnoha realitními makléři musím ocenit práci paní Lemonové. Zkušenosti, přímočaré jednání, ochota pomoct a poradit kdykoliv, ale zejména spolehlivost. To vše ji řadí mezi špičku v oblasti realit. Nejenže se člověk sám nemusí o nic starat, ale také má jistotu, že všechny náležitosti jsou v pořádku. S paní Lemonovou získáte pocit, že jí záleží zejména na spokojeností zákazníka. Pokud chcete prodat, koupit, nebo pronajímat nemovistost, vřele doporučuji využít jejích služeb.
p. Trs
5/5
⁠“Chtěl bych tímhle doporučením poděkovat paní Lemonové, za rychlé a velmi kvalitní služby při koupi vysněného pozemku. Pozemku, který se stal skutečností díky její odhodlané práci. Mimo to všechno byla ochotná pomoct se zařízením stavebního povolení na studnu a el.připojení. ⁠ Paní Lemonová dělá svoji práci opravdu srdcem.⁠ Mockrát děkuji a všem vřele doporučuji!👍”⁠ ⁠
L. Večeřa
" Prodej nemovitosti proběhl bez problémů. Paní Lemonová je skutečný profesionál. Při samotném prodeji a vyřizování všech úředních náležitostí pracovala rychle a spolehlivě. Mohla jsem se na ni ve všem spolehnout a pozornost věnovat jiným aktivitám. V případě prodeje nebo koupi nemovitosti se určitě opět obrátím na paní makléřku. Určitě doporučuji, pokud chcete mít jistotu, že vše proběhne, tak jak má."
M. Lakosilová
5/5
"Paní Lemonovou mohu jen doporučit. Pokud hledáte profesionále s lidským přístupem - je tohle trefa do černého.⁠ Pokud budu někdy kupovat nebo prodávat nemovitost určitě se na ni znovu obrátím."⁠
Mgr. David Brhlík
5/5
“Maximální spokojenost s přístupem. Spolehlivost, ochota, výborná komunikace, rychlé jednání a dobré znalosti v oboru. Vřele doporučuji.”⁠
J. Balcárek
5/5
"Paní Lemonová je skutečnou odbornicí ve svém oboru. Domluva s ní je vždy bezproblémová, o všem podstatném informuje srozumitelně a včas dopředu. Jedná férově, rychle, jasně a se zjevnou profesionalitou, v níž se odráží její mnohaleté zkušenosti na realitním trhu. Z těchto důvodů jsme rádi využili jejích služeb a pokud by toho bylo v životě třeba, učinili bychom tak znovu." Se srdečným pozdravem
Manželé Adam a Gabriela Gulišovi
5/5

Když si vybíráte realitního makléře, rozhodujete se také na základě doporučení známých nebo doporučení klientů, kteří již mají zkušenosti s konkrétním realitním makléřem? 

Navštivte také mé osobní stránky realitní kanceláře Dumrealit.cz a prohlédněte si mé prodané nemovitosti:

https://www.dumrealit.cz/lemonova/reference

Kontakt

Blanka Lemonová 

CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Tel.: +420 728 199 743

E-mail: info@blankalemonova.cz

Makléř se vzdělává a je členem 
Realitní komory a akademie ČR

Více o mně zde: https://blankalemonova.cz/pro-me-klienty/