realitní makléř

Můj příběh

Jmenuji se Blanka Lemonová a jako realitní makléřka pomáhám majitelům nemovitostí s prodejem už od roku 2012.

Přiznávám, že když jsem se rozhodla pro tuto práci, bylo to pro mě spíše na zkoušku. Ano měla jsem nějakou představu o tom, co ta činnost obnáší, ale jakmile jsem ji skutečně začala dělat pochopila jsem, že jsem se dost spletla! 🙂

Takže pokud chce někdo dělat realitního makléře, protože si tak jednoduše vydělá spoustu peněz, bude pravděpodobně dost zklamaný.

Když jsem postupně zjistila, jaké to ve skutečnosti je, kolik toho musím znát a co vše se pro správný prodej nemovitosti musí udělat. Kupodivu mě to neodradilo. Právě naopak všechny tyhle nové zkušenosti byli pro mě velmi zajímavé a jsou do dnes. 

Sama jsem se musela denně motivovat k práci, ikdyž jsem občas poslouchala celý den samé odmítnutí a to není pro nikoho příjemné. A proto jsem se naučila i odmítnutí přijmout, s tím že každému prostě pomoc nemůžu. A budu tady pro ty, kteří o pomoc zájem mají. Protože, to bylo vždy to největší povzbuzení do další práce. Prodaná nemovitost a spokojení klienti. 

Problémem bylo, že tohle se nestane zázračně během pár měsíců, ale spíše let. Nebudu tvrdit, že i pro mě nebyl okamžik, kdy jsem přemýšlela jestli pokračovat, když se mi delší dobu nedařila prodat žádná nemovitost a stále jsem musela platit všechny náklady , které jsou nutné platit u každého provozování takové činnosti na živnostenský list. 

Díky mé pracovitosti a trpělivosti jsem po nějaké době vždy dokázala nemovitost prodat a naučila jsem se tu nejdůležitější věc. Tuhle práci musíte dělat pro klienty na 100% jinak to nejde. A protože jsem si to naštěstí brzy uvědomila, získala jsem tak díky tomu přístupu důvěru každého mého klienta. Můj pracovní úspěch je hlavně díky jim, bez nich bych práci neměla. Proto jsem se rozhodla dát každému mému klientovi vždy 100% a ještě něco navíc. To aby oni ušetřili čas a získali prodejem nemovitosti, to co opravdu chtějí.

Dívám se na svou práci už teď úplně jinak než v r. 2012. A to proto, že pomáhat ostatním s tím, co umíme nejlépe a velmi nás to baví je ta nejlepší odměna, kterou můžeme dostat. A tak až budete prodávat i vaši nemovitost budu se těšit na spolupráci s vámi.

Vím, že budete spokojeni!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *