Ocenění nemovitosti ZDARMA!

Ocenění nemovitosti ZDARMA!

Pokud přemýšlíte o prodeji nemovitosti určitě Vás také zajímá jaká je tržní cena Vaší nemovitosti, kolik za ni vlastně můžete dostat zaplaceno?

Co většina majitelů nemovitostí dělá , je to že se dívají na ostatní nabídky nemovitostí, které najdou někde na internetu a bez zjištění jakýhkoliv dalších pdorobností podle toho odhadují cenu i jejich nemovitosti. Bohužel ne vždy toto řešení ukáže opravdu správnou hodnotu nemovitosti.

Někdy tento rozdíl může dělat desítky tisíc, ale někdy i stovky tísíc. A to už pak nejsou zrovna malé peníze!

Takže pokud skutečně vážně přemýšlíte o prodeji nemovitosti, prosím nevěřte žádným odhadům přes internet nebo jen po telefonu. Kontaktujte přímo mě pro nezávaznou schůzku, na které se dozvíte skutečnou prodejní cenu Vaší nemovitosti a nepřijdete tak zbytešně o žádné peníze.

Můžete také využít tento jednoduchý formulář pro vyplnění informací a já Vás budu následně obratem kontatovat. Získáte tak skutečnou prodejní cenu, ne jen nějaký odhad:

Ocenění nemovitosti ZDARMA získáte jednoduše vyplněním dotazníků.

  Ocenění nemovitosti!

  Proč je důležité nechat si ocenit Vaši nemovitosti ještě před tím, než začnete prodávat?

  • Vyhnete se tak unáhlenému prodeji za příliš nízkou cenu
  • Pokud nastavíte cenu příliš vysokou, budete nemovitost prodával delší dobu. Takovou inzercí s nadhodnoucenou cenou pomůžete jedině ostatním prodat jejich nemovitosti a ne tu vaši.

  Poraďte se s odborníkem.

  Porovnejte si již prodané nemovitosti:

  https://www.dumrealit.cz/lemonova/reference