Jak prodat nemovitost?

Jak prodat nemovitost?

Jak prodat nemovitost? Prodej nemovitosti za co nejvyšší možnou cenu není o štěstí, tricích nebo drahém marketingu. Prodat nemovitosti za co nejvíce vyžaduje jasný postup a strategii. 

Určitě najdete mnoho rad o tom, jak vylepšit nemovitost před prodejem nemovitosti, které Vás budou stát spoustu peněz a práce a nakonec ani nepřinesou takový výsledek, který jste očekávali. 

Před tím, než se skutečně do něčeho takového pustíte, přečtěte si tento stručný návod, jak prodat nemovitost za co nejvyšší možnou cenu a zároveň při tom neutratit spoustu peněz. Pamatujte, že kupující nemusí často ani tyto úpravy ocenit.  

Než začneme, chtěla bych lépe vysvětlit pojem “prodej za co nejvyšší možnou cenu.”  Prodejem za co nejvyšší možnou cenu se myslí částka, kterou jsou ochotni kupující zaplatit za nemovitost na současném realitním trhu. 

Je důležité rozumět tomu, že tato částka často nemá nic společného s tím, kolik jste za danou nemovitost zaplatili při její koupi, nakolik si ceníte nemovitosti, kolik jste investovali do nemovitosti nebo jaká je výše částky, kterou jste si na nemovitost půjčili.   

Hodnota nemovitosti se při prodeji určuje porovnáním nabídek, které se v dané lokalitě aktuálně nabízejí a dále 

také s nemovitostmi, které byli v dané lokalitě prodány za posledních 6 měsíců. 

V dnešní době mají kupující ještě větší přehled o nabízených nemovitostech k porovnání hlavně díky internetu. Nejraději kupují nemovitost, do kterých nemusí již investovat větší finanční částku. A pokud se rozhodnou pro nemovitost, která investici potřebuje, pak nejraději u této nemovitosti o ceně vyjednávají. 

Jak prodat nemovitost

Zde jsou tři základní postupy, jak udělat nemovitost pro kupující atraktivnější.

  1. Vzhled nemovitosti
  2. Příprava nemovitosti
  3. Marketingové strategie 

Následujících 10 tipů, které jsou velmi jednoduché a zároveň účinné, zajistí zájem potencionálního kupujícího. 

V následujícím odkazu se dostanete na hlavní stránku, odkud si můžete zdarma stáhnout e-knihu jak prodat nemovitost. Jednoduše jen vyplňte Váš e-mail.

jak prodat nemovitost 

https://blankalemonova.cz