Nabídka nemovitostí

Budete přesměrování na mé osobní stránky realitní kanceláře Dumrealit.cz

Kde naleznete mou aktuální nabídku nemovitostí:

https://www.dumrealit.cz/lemonova/nemovitosti

Koupě nemovitosti

Když kupujete nemovitost stojíte před mnoha rozhodnutími, které je nutné udělat. Výběr lokality, vhodného typu nemovitosti, rozhodnout se pro tu nejvýhodnější hypotéku. A to je jen na začátek. Jakmile začnete opravdu hledat, bude nutná také trpělivost.

První krok

Jako první než začnete hledat nemovitost zeptejte se sami sebe. Jak dlouho chcete v nemovitosti bydlet? Jaké důležité parametry by nemovitost měla mít? Co jste naopak ochotni akceptovat? Snažte se oddělit co opravdu potřebujete od toho co jen momentálně chcete, ale nakonec pro vás nebude tak důležité! Přemýšlejte o okolí domu, jak daleko to budete mít do zaměstnání. A hlavně zvažte co vám dovolují finanční možnosti. Nekupujte nemovitost, která vás finančně hodně zatíží.

Financování

Na to navazuje hned další krok a to způsob platby za nemovitost. Většina z nám, ať z větší části nebo z menší využije hypotéky nebo stavebního spoření. Před tím, než začnete s hledáním nemovitosti poraďte se s finančním poradcem o vašich možnostech. V této době, kdy je velmi málo nemovitostí a často musíte reagovat velmi rychle se vám to vyplatí.

Výběr nemovitostí

Teď máte vše co potřebujete. Víte přesně jakou nemovitost chcete a také jaké máte finanční možnosti.

Pokud možno spojte se přímo s realitním makléřem, kterého si vyberete, aby vám s hledáním pomohl. Zároveň si, ale také nemovitost vyhledávejte sami. Díky tomu, že jste se na to předem připravili to bude pro vás zábava a určitě se budete brzy stěhovat.